4. Grand Prix Polski Weteranek i Weteranów w Gliwicach - Wyniki i Podziękowania - Aktualności

4. Grand Prix Polski Weteranek i Weteranów w Gliwicach - Wyniki i PodziękowaniaW dniu 14.03.2021r. zakończyło się 4. Grand Prix Polski Weteranek i Weteranów w Gliwicach. W zawodach zorganizowanych przez Śląski Związek Tenisa Stołowego wzięło udział około 230 weteranek i weteranów.
 

Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź” w Gliwicach gościło w sobotę i niedzielę uczestników 4. Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym. Zawodnicy i zawodniczki o triumf rywalizowali w jedenastu kategoriach wiekowych.

Na najwyższym stopniu podium w Gliwicach stanęli Anna Wnęk (kobiety 40-49 lat), Elżbieta Kazberuk (kobiety 50-59 lat), Jolanta Szatko-Nowak (kobiety 60-69 lat), Alicja Skrzypicka (kobiety 70-74 lata), Paweł Stopiński (mężczyźni 40-49 lat), Konstantyn Puszkariow (mężczyźni 50-59 lat), Bogusław Madej (mężczyźni 60-64 lat), Michał Wolny (mężczyźni 65-69 lat), Aleksander Roziński (mężczyźni 70-74 lata), Antoni Biaduń (mężczyźni 75-79 lat) i Henryk Glura (mężczyźni od 80 lat).

Turniej w Gliwicach był czwartym w sezonie z cyklu Grand Prix Polski weteranów. Trzy wcześniejsze imprezy odbyły się w Gdańsku, Zielonej Górze i Węgierskiej Górce.

Piąty i szósty turniej Grand Prix Polski weteranów odbędzie się odpowiednio w kwietniu (gospodarz: Świętokrzyski OZTS) i maju (gospodarz: Ostróda).
Szczegółówe wyniki turnieju: 

Kobiety 40-49 lat
Kobiety 50-59 lat
Kobiety 60-69 lat
Kobiety 70-74 lat
Mężczyźni 40-49 lat
Mężczyźni 50-59 lat
Mężczyźni 60-64 lat
Mężczyźni 65-69 lat
Mężczyźni 70-74 lat
Mężczyźni 75-79 lat
Mężczyźni od 80 lat

Korzystając z okazji chlieliśmy podziękować i wyrazić uznanie dla wszystkich tych , dzięki którym impreza ta, mimo trudnych warunków sanitarno - epidemiologicznych mogła zostać zrealizowana.
 
Szczególne podziękowania kierujemy do władz Miasta Gliwice - sponsorowi imprezy dzięki któremu rozwój tenisa stołowego w Gliwicach  przebiega tak dynamicznie. Dziękujemy również władzom Polskiego Związku Tenisa stołowego za sprzętowo-logistyczną, administracyjną oraz marketingową pomoc w przeprowadzeniu imprezy. Dziękujemy Radzie Weteranów za pozytywne zaopiniowanie Gliwic jako miejsca realizaji turnieju.
  
Podziękowania kierujemy do sponsorów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, firmy Enea, Ministerstwa Sportu i Turystyki, sponsora sprzętowego - firmy Tibhar i Przeglądu Sportowego. 

Dziękujemy sponsorom Ślaskiego Związku Tenisa Stołowego, firmom Aga Sport, Sublipoint, Bacha Sport, Restauracji "Gościnna" z Gliwic oraz Klinice Zdrowia. 

Wyrazy uznania kierujemy do współpracujących ze Śląskim Związkiem Tenisa Stołowego partnerom medialnym: Telewizji Imperium, Portalowi 5.set.pl, Magazynowi Polskiemu Pingong, Portalowi Kocham Tenis Stołowy oraz Portalowi Amatorski Tenis Stołowy za wzpomaganie rozwoju tenisa stołowego na obszarze Śląska i całego kraju. 

 
Dziękuje partnerom organizacyjnym Imprezy, władzom i wolontariuszom oraz pracownikom Klubu Tenisa Stołowego Gliwice i Centrum Sportowo-Kulturalnego  "Łabędź" za wyrozumiałość i pracowitość w przygotowaniu i obsłudze technicznej imprezy. 
 
W szczególności dziękujemy Weterankom i Weteranom, którzy mimo okresu nie sprzyjąjącego udziałowi w imprezach zbiorowych wzięli udział w zawodach - bez was nie było by tej imprezy. Mamy nadzieję, że Województwo Śląskiego jak i Miasto Gliwice staną się stałym punktem w Kalendarzu Sportowym Rozgrywek Turniejów Weteranek i Weteranów. 

Dziękujemy. 

Fotogaleria z zawodów:   
Fotograf: Dominika Banaś 
  
2021-03-15 14:36:00