Agata Paszek i Robert Floras wygrali 78. Mistrzostwa Śląska Seniorów - Aktualności

Agata Paszek i Robert Floras wygrali 78. Mistrzostwa Śląska Seniorów

W dniu 18.03.2018 r. w Sosnowcu odbyły się 78. Mistrzostwa Śląska Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W turnieju w którym wzięliudział m.in. zawodnicy ekstraklasy oraz pierwszej ligi kobiet i mężczyzn rywalizowano w grach indywidualnych, deblowych oraz mieszanych.

W grze indywidualnej seniorek zwycężyła Agata Paszek (JKTS Jastrzębie Zdrój) , która  finale pokonała Klaudię Franaszczuk  (MKS Skarbek Tarnowskie Góry). Na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki Kinga Falarz (AZS AJD Częstochowa) i Julia Tomecka  (MKS Skarbek Tarnowskie Góry.).

W grze pojedynczej mężczyzn złoty medal zdobył Robert Floras, który w finale pokonał swojego klubowego kolegę z TTS Polonii Bytom Jakuba Masłowskiego. Trzecie miejsce egzekwo zajęła para zawodników z BISTS Bielsko Biała Jan Szymczyk i Jarosław Tomicki.

3-4 SZYMCZYK Natalia /GLANOWSKI Jakub

Szczegółówe wyniki zawodów można znaleźć tutaj.

Zawody były transmitowane przez ŚLąski Związek Tenisa Stołowego, relację z zawodów można zobaczyć tutaj.