Jan Szymczyk z dwoma medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski !! - Aktualności

Jan Szymczyk z dwoma medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski !!

W Odbywających się w dniach 16-18 Lutego Młodzieżowych Mistrzostw Polski reprezentant Klubu BISTS Bilesko - Biała zdobył dwa medale!

Pierwszy medal Szymczyk zdobył  w grze podwójnej mężczyzn w parze ze Sławomirem Doszem . Srebrni medaliści MMP po emocjonującej walce ulegli w finale 2:3  (9,-7,-9,6,7) parze Kamil Nalepa/ Marco Golla .

Drugi, brązowy medal dla Śląska Jan Szymczyk wywalczył w grze mieszanej grając w parze z Karoliną Lalak.

Zawodnikom ze Śląska nie poszczęściło się w grach indywidualnych.  W tej kategorii wśród Kobiet MMP została Natalia Bajor, która w finale pokonała Julię Ślązak. Natomiast w finale gry pojedynczej mężczyzn zwyciężył  Marek Badowski, który w finale pokonał Tomasza Kotowskiego.

Szczegółowe wyniki znajdziecie Państwo tutaj.

​Zwyciężcom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.