Julia Tomecka na podium III Grand Prix Polski Juniorów w Luboniu! - Aktualności

Julia Tomecka na podium III Grand Prix Polski Juniorów w Luboniu!

III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów
, które odbyło się w dniach 08. - 10.03.2019 było szczególnie udane dla Śląskich Juniorek.

Szczególne brawa należą się Julii Tomeckiej, która z 21 lokaty przebojem wbiła się na turniejowe podium i ostatecznie zajęła miejsce 3-4.

Turniej był również udany dla trzech innych zawodniczek  MKS Skarbka Tarnowskie Góry Klaudii Franaszczyk, Estery Razakowskiej, oraz Natalii Szymczyk.
Znakomity "come back" zaliczyła Klaudia Franaszczuk, która  wychodząc z turnieju eliminacyjnego do głównego  zajęła ostatecznie bardzo dobrą 7 pozycję.
Stabilną formę prezentują również Natalia Szymczyk - 12 miejsce oraz Estera Razakowska - przedział 25-32

Dobrze zaprezentowały się również zawodniczki JKTS Jastrzębie Zdrój -  Anna Kubiak - miejsce 13, oraz Laura Kałużny - przedział 25-32.

Wśród Śląskich juniorów bardzo dobrze zaprezentował się Jakub Stecyszyn (TS Kuźnia Martex Rybnik), który zajął 14 miejsce. Tuż za nim na miejcu 1 znalazł się  Michał Gawlas (MKS Czechowice - Dziedzice) - miejsce 15. W czołowej 32 turnieju znalazł się także Szymon Radło (KTS Gliwice), który zakończył turniej w Przedziale 25-32.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesów w przyszłości.