​Karolina Zając i Robert Floras wygrali II WTK Seniorów! - Aktualności

​Karolina Zając i Robert Floras wygrali II WTK Seniorów!


Karolina Zając (KU AZS AJD Częstochowa)
i Robert Floras (TTS POLONIA Bytom) wygrali II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Jastrzębiu-Zdroju.

klasyfikacje:

kobiety:

1. ZAJĄC Karolina 1997-05-30 00167 KU AZS AJD Częstochowa 90
2. ZAWADZKA Emilia 1997-03-28 08135 ATS CORNILLEAU Gliwice 85
3. MŁYNEK Natalia 1998-04-05 07909 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 81
4. TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 00180 RKS CUKROWNIK Chybie 77
5. PASZEK Agata 2001-10-21 02637 JKTS Jastrzębie-Zdrój 74
6. SZYMURA Wiktoria 2000-01-15 08468 ATS CORNILLEAU Gliwice 72
7. HETNAŁ SANDRA 1999-09-03 00179 RKS CUKROWNIK Chybie 70
8. RUSIN Anna 1988-04-12 08125 ATS CORNILLEAU Gliwice 68
9-12. OCHMAN Agnieszka 1995-03-03 07911 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 62
TOMECKA Julia 2002-09-05 07881 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 62
MAZUR Magdalena 1991-03-19 00178 RKS CUKROWNIK Chybie 62
FILICZAK Ewa 2001-03-10 05834 KS Mysław 62
13-16. NAROLEWSKA Monika 1992-07-10 00175 RKS CUKROWNIK Chybie 53
SZYMCZYK Natalia 2003-04-15 07918 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
FRANASZCZUK Klaudia 2002-04-07 07880 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 53
KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 02642 JKTS Jastrzębie-Zdrój 53
17-24. SOŁTYSIK Sylwia 1999-09-04 07916 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
RAKOWSKA Karolina 2002-04-21 00169 KU AZS AJD Częstochowa 40
KANIECKA Dorota 1988-12-01 08108 ATS CORNILLEAU Gliwice 40
CIESIELSKA Agata 1997-12-21 07108 SKS SPARTAKUS Gliwice 40
KULA Aneta 1997-04-19 06750 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 40
JANUŚ Karolina 1999-03-23 01852 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała 40
PASZEK Aleksandra 1991-07-10 07912 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
FALARZ Kinga 1997-11-12 00165 KU AZS AJD Częstochowa 40
25-32. WYROBEK Sabina 1992-04-06 2638 JKTS Jastrzębie-Zdrój 25
SZABAT Patrycja 2001-10-06 154 KKS KOLEJARZ Gliwice 25
WRZOSEK Diana 1998-09-22 5599 KU AZS AJD Częstochowa 25
KRAWCZYK Kinga 2002-03-03 6983 ULKTS Pszczyna 25
TOMCZAK Weronika 2004-05-25 2641 JKTS Jastrzębie-Zdrój 25
RAZAKOWSKA Estera 2002-03-28 7914 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 25
LEWANDOWSKA Weronika 2000-09-03 1803 AKS Mikołów 25
MIKA Patrycja 1997-02-20 7908 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 25
33-38. KLOCZKOWSKA Nadia 2003-12-13 02647 JKTS Jastrzębie-Zdrój 17
STANISŁAWSKA Sandra 1995-10-09 07661 KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO Katowice 17
STASZCZAK Zuzanna 2002-06-21 01857 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała 17
KNAP Julia 1993-06-23 07167 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
JANUŚ Weronika 1999-03-23 01853 PSKS BESKIDY Bielsko-Biała 17
GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 08102 ATS CORNILLEAU Gliwice 17

mężczyźni:
1. FLORAS Robert 1992-07-13 00414 TTS POLONIA Bytom 90
2. MASŁOWSKI Jakub 1996-01-10 00417 TTS POLONIA Bytom 85
3. TRELA Mateusz 1990-05-27 07178 UKS HURAGAN Sosnowiec 81
4. KWODAWSKI Bartosz 1980-04-09 00420 TTS POLONIA Bytom 77
5. STEUER Dariusz 1981-09-19 08009 ATS Ligota Łabędzka 74
6. KĄDZIELA Marek 1982-03-08 00419 TTS POLONIA Bytom 72
7. GRELA Paweł 1998-10-17 00762 UKTS SOKÓŁ Orzesze 70
8. WRÓBEL Dariusz 1990-10-01 00760 UKTS SOKÓŁ Orzesze 68
9-12. WASILEWSKI Damian 1987-12-06 00761 UKTS SOKÓŁ Orzesze 62
KLIMCZOK Mateusz 1990-07-03 08506 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 62
SZOŁTYSEK Artur 1971-08-15 00763 UKTS SOKÓŁ Orzesze 62
PIOTROWSKI Tadeusz 1963-11-07 00264 KS VIRET CMC Zawiercie 62
13-16. SIWIEC Michał 1997-07-13 05638 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 53
KAPIK Krzysztof 1999-05-03 00269 KS VIRET CMC Zawiercie 53
GLANOWSKI Jakub 1987-09-30 00268 KS VIRET CMC Zawiercie 53
TWARDOWSKI Szymon 1997-10-03 07179 UKS HURAGAN Sosnowiec 53
17-24. KOTWICA Dawid 1988-05-15 08898 LKS STRAŻAK Mikołów 40
PAPAŁA Jakub 1999-06-16 01805 AKS Mikołów 40
BAJER Kamil 1996-07-11 05828 KS Mysław 40
BARTUSIK Marek 1992-03-24 07889 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
BALCERZAK Marcin 1998-03-26 00416 TTS POLONIA Bytom 40
SOWA Bartosz 1994-12-24 04733 UKS QUO VADIS Makoszowy 40
MICHALSKI Jakub 1990-02-10 05530 UKS IKAR Mierzęcice 40
TOMICKI Jarosław 1980-11-17 00945 BISTS Bielsko-Biała 40
25-32. KUMOR Michał 1994-03-04 00278 KS VIRET CMC Zawiercie 25
RAMENDA Adam 1995-10-08 01849 MKS Czechowice-Dziedzice 25
KOMANDZIK Rafał 1999-04-22 01804 AKS Mikołów 25
RADŁO Szymon 2001-03-24 00430 TTS POLONIA Bytom 25
STEFANIAK Michał 2000-10-03 08130 ATS CORNILLEAU Gliwice 25
MUGOWSKI Arkadiusz 2002-06-15 06749 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 25
STECYSZYN Jakub 2003-04-15 03923 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 25
KOCHAŃCZYK Łukasz 2001-02-23 01791 AKS Mikołów 25
33-44. FABIŚ Adrian 1998-02-11 08048 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 17
BABICZ Adam 1999-02-08 07163 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
SKÓRSKI Michał 1999-11-12 07174 UKS HURAGAN Sosnowiec 17
GRABSKI Dawid 1987-07-22 01847 MKS Czechowice-Dziedzice 17
WIECHEĆ Adrian 2001-08-20 02598 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 17
ELIASZ Adrian 1981-04-25 00027 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 17
IDACZYK Dominik 2002-03-31 07900 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 17
BADURA Artur 1986-10-31 03672 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna 17
LIBISZEWSKI Grzegorz 2001-09-04 02591 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 17
CZAPLA Kamil 2002-01-03 07892 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 17
DZIEMBAŁA Dominik 1996-06-28 02587 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 17
WALARUS Dariusz 1974-04-03 02597 LKS LESZNIANKA Leszna Górna 17
2017-12-04 15:30:00