KU AZS AJD Częstochowa i JKTS Jastrzębie Zdrój Drużynowymi Mistrzami Śląska Młodzików - Aktualności

W odbywających się dniu 14.04.2018r. w Jastrzębiu Zdroju Drużynowych Mistrzostwach Śląska Młodzików bezkonkurencyjne okazały się zespoły JKTS Jastrzębie Zdrój i KU AZS AJD Częstochowa.

W finale DMŚ młodziczek zespół KU AZS AJD Czestochowa w składzie Aleksandra Jezik/Magdalena Rakowska w zaciętym spotkaniu pokonał reprezentantki KS Mysław Mysłowice w składzie Zuzanna Tomanek / Faustyna Cieślik.

Wśród młodzików zawodu kibicom nie sprawili zawodnicy JKTS Jastrzębie Zdrój,  którzy w składzie Bartłomiej Skórko / Maciej Domin pokonali w grze finałowej drużynę MKS Skarbka Tarnowskie Góry grającą w składzie Juliusz Gulba / Mikołaj Adamczyk.

W turnieju zostali również wyłonieni reprezentanci Śląska na Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików.

W turnieju elimimacyjnym młodziczek zwyciężyła drużyna MKS  Czechowice Dziedzice (Małgorzata Hebda, Weronika Indeka) . Wśród młodzików zwyciężyli reprezentanci  KS Mysław  (Maksymilian Gwizdon, Maciej Filiczak i Wiktor Ptak.