Mamy Mistrzów Polski żaczek i żaków ! - Aktualności

Mamy Mistrzów Polski żaczek i żaków !

Pięcioro żaczek i czterech żaków reprezentowało  nasze województwo na Mistrzostwach Polski Żaczek i Żaków  rozegranych w Krakowie w dniach 
08-09.06.2019r.
W kategorii żaków znakomity turniej rozegrał zawodnik KS Mysław Wiktor Ptak, który brał udział w zarówno w finale gry pojedynczej jak i podwójnej. 
Mimo, że obie gry finałowe zostały przegrane, to dwa srebrne krążki Mistrzostw Polski, które trafiły na Śląsk są znakomitym wynikiem. Bardzo dobry turniej  rozegrał zawodnik  LITS Meble Anders Żywiec Karol Kufel , który wywalczył miejsce w przedziale  5-8Mateusz Gawlas zajął miejsce w przedziale 17-32, a w Kamil Orszulak znalazł się w grupie 49-64 (obaj zawodnicy reprezentowali MKS Czechowice Dziedzice).
 
Wielkie brawa i gratulacje należą się Matyldzie Hadryś i Marii Toborek które zdobyły  złoty medal i tytuł Mistrzyń Polski w grze podwójnej! 
 
Trochę więcej można było oczekiwać od naszych żaczek w turnieju indywidualnym. Mimo to wyniki uzyskane przez Matyldę Hadryś  (KRS TKKF Sportowiec Częstochowa) - przedział 5-8 oraz Marysię Toborek 9-16 (UKTS Sokół Orzesze również są bardzo dobre. Pozostałe nasze żaczki zajęły miejsca w przedziałach: Emilia Twardawa 17-32,  Natalia Wójtowicz 33-48,  Nikola Ratajczyk 49-64.
 
Yuriy Fomin 

Fotogaleria z zawodów:
 

Foro by Jura Fomin, UKTS Sokół Orzesze, and Czesław Toborek Facebook.
 
2019-06-16 18:11:00