mistrzostwa-polski-amatorow-juz-14-wrzesnia-w-poczesnej - Relacja z Mistrzostw Polski Amatorów w Poczesnej - Aktualności

Relacja z Mistrzostw Polski Amatorów w Poczesnej


 

W dniach 14 i 15 września w Poczesnej koło Częstochowy po odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w tenisie stołowym.
Patronat honorowy nad zawodami objęli Wójt Krzysztof Ujma oraz Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego - Robert Wielgosz, który sam aktywnie uczestniczył w sportowych zmaganiach zajmując wysokie 5 - miejsce.

Turniej odbył się pod hasłem: "stop uzależnieniom" .

 
 
W zawodach zwyciężyli:
klasyfikacja:


do 35 lat:


1. Paweł Gąsiorski
2. Paweł Maniak
Dariusz Ścigany
Kamil Pater
5-6.
Krzysztof Juszczyk
Krzysztof Jędrek
7. Konrad Dubiak
8. Piotr Chaładaj
9-10.
Paweł Polański
Adam Ruszkiewicz
11-12.
Kamil Bartczak
Michał Seget
13-14.
Daniil Ustinov
Marcin Indrys
36-50 lat:
1. Mariusz Adamus
2. Zbigniew Goździk
3.
Rafał Wójcik
Rafał Lasota
5-8.
Robert Klafczyński
Robert Wielgosz
Dariusz Kuczera
Rafał Wójcik
9-16.
Robert Świetlik
Rafał Sasiak
Łukasz Kasprowicz
Mirosław Szmagliński
Artur Stoszko
Marek Stoszko
Sławomir Janus
Tomasz Tetla
17. Leszek Maduzia
18. Leszek Piotrowski
19-20.
Tomasz Witkowski
Krzysztof Zbytniewski
21-24.
Jarosław Sadowski
Robert Garus
Dawid Kaleta
Mariusz Sasiak
25-31.
Arkadiusz Skupiński
Adam Staniczek
Marcin Zygmunt
Łukasz Ciałkowski
Jakub Chaberski
Paweł Żołądek
Łukasz Budner

51-60 lat:
1. Jerzy Ciekański
2. Remigiusz Breński
3.
Jacek Balawajder
Andrzej Wnęk
5-8.
Adam Juszko
Jan Kasendra
Konrad Cichosz
Mirosław Warzecha
9. Jacek Waskowski
10. Paweł Burchard
11-12.
Wiesław Jagusiak
Mirosław Wydmuch
13-16.
Dariusz Filak
Maciej Lamer
Krzysztof Koźluk
Jan Bulzak
17-18.
Aleksander Barton
Bogdan Kachel

61-75 lat:
1. Waldemar Józala
2. Jan Izydorczyk
3.
Kazimierz Więckowski
Zbigniew Brzeziński
5. Stanisław Krzywak
6. Krzysztof Skwara
7. Piotr Fertacz
8. Andrzej Kula

75+:
1. Antoni Biaduń
2. Adam Hnyda
3.
Henryk Pałasz
Michał Reterski
5. Karol Bula
6. Bogdan Wiekiera

Zrzeszeni do 3. ligi:
1. Krzysztof Szulc
2. Piotr Wroński
3.
Przemysław Przesmycki
Maciej Jar
5. Michał Muszyński
6. Mariusz Adamus
7-8.
Miłosz Cesarz
Kacper Sławiński
9. Mariusz Koczyba
10. Dariusz Karaś
11-12.
Andrzej Wrzosek
Zbigniew Goździk
13-16.
Kamil Kierzek
Cezary Pawlik
Paweł Piech
Michał Seget
17. Waldemar Józala
18. Mariusz Sikora
19-20.
Maciej Lamer
Leszek Piotrowski

21-24.
Paweł Burchard
Paweł Podlewski
Mirosław Wydmuch
Marcin Zygmunt
25-32.
Konrad Dubiak
Bogdan Kamiński
Zbigniew Albrycht
Jerzy Michalik
Marcel Kołdrzak
Dariusz Maszczyński
Adam Ertman
Krzysztof Koźluk
33-41.
Zenon Machoń
Mateusz Drzyzga
Włodzimierz Pawulski
Andrzej Dzidowski
Damian Cesarz
Jan Bulzak
Artur Badura
Oskar Cesarz
Jakub Hazik

kobiety:
1. Magdalena Reinsz
2. Marta Żuk
3.
Sandra Michalska
Justyna Białoń
5. Sonia Michalska

Niepełnosprawni:
1. Maciej Lamer
2. Daniil Ustinov
3.
Michał Reterski
Karol Bula
5. Witold Nowak
turniej drużynowy:
1. Gemlak Łódź (Przemysław Przesmycki, Kamil Kierzek, Piotr Wroński)
2. MKS Rzgów (Andrzej Wrzosek, Paweł Burchard, Zbigniew Goździk)
3. Spartakus Krzepice (Mirosław Wydmuch, Leszek Piotrowski, Waldemar Józala)
4. Grom Poczesna (Cezary Pawlik, Kacper Sławiński, Mariusz Sikora)
5-6.
Kebab GminaBlachownia.pl Cisie (Paweł Gąsiorski, Artur Badura)
Nowy Krusin (Bogdan Kamiński, Miłosz Cesarz, Oskar Cesarz)
7. LKS Piast Ożarowice (Michał Seget, Krzysztof Koźluk, Aleksander Barton)


Galeria zawodów: 













Foto by Paweł Wiśniewski and Adam Hnyda

2019-09-10 10:13:00