mistrzostwa-slaska-mlodziczek-i-mlodzikow - Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików - tabela - Aktualności

Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików - tabela


W nadchodzącą niedzielę 19.05.2019r. tenis stołowy po przerwie powróci do hali "na Skarpie" w Bytomiu, gdzie  przy ul. Frycza - Modrzewskiego 5  do rywalizacji przy stołach przystąpią najlepsi młodzicy i młodziczki Województwa Ślaskiego. 
 
Turniej rozpocznie się o godzinie 10 00 od rozegrania gier deblowych.  Od godziny 9 00 można będzie rozpocząć rozgrzewkę. Zawodników i zawodniczki prosimy o możliwie wcześniejsze ustalenie par deblowych oraz podanie ich na elektronicznej karcie zgłoszeniowej.  Pary deblowe  będzie można również zgłosić na miejscu, jednak jedynie do 9 30 . Z uwagi na powyższe, tabele gier podwójnych zostaną udostepnione dopiero w dniu zawodów. Tabele gier indywidualnych standardowo pojawią się na stronie internetowej w dzień poprzedzający  zawody.  


Szczegółowe informacje dotyczące turnieju oraz zasady przeprowadzenia Indywidualnych Mistrzostw Śląska Młodzików znajdziecie Państwo poniżej:

Komunikat Organizacyjny Turnieju 

Karta Zgłoszeniowa

 
Lista Startowa  - zawodników rezerwowych  zakwalifikowanych do turnieju   prosimy o niezwłoczne dokonanie płatności i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres email: biuro@slzts.pl 

Gra Pojedyncza - młodziczki - tabela  wyniki

Gra pojedyncza - młodzicy - tabela wyniki


Gra podwójna - młodzicy - tabela  wyniki

Gra podwójna - młodziczki - tabela  
wyniki

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju można otrzymać pod numerem telefonu 733 555 723 oraz pod adresem email: biuro@slzts.pl

Wszystkich kibiców i zawodników zapraszamy serdecznie do udziału w zawodach.

Organizatorami imprezy jest 3S Polonia Bytom oraz  Śląski Związek Tenisa Stołowego.


Foto by MKS Czechowice - Dziedzice facebook 
Przygotowanie materiałów reklamowych Szymon Mitręga 
2019-05-14 00:08:00