Mistrzostwa Śląska Seniorów - Aktualności

Mistrzostwa Śląska Seniorów

W niedzielę 09.06.2019r. w hali MOSiR Łaziska Górne, gdzie  przy ul. Ogrodowej 50  do rywalizacji przy stołach przystąpią najlepsi seniorzy i seniorki Województwa Ślaskiego, a wśród nich zawodnicy i zawodniczki ekstraklasy oraz 1 ligi tenisa stołowego. 
 
Turniej rozpocznie się o godzinie 10 00.  Od godziny 9 00 można będzie rozpocząć rozgrzewkę. Zawodników i zawodniczki prosimy o możliwie wcześniejsze ustalenie par deblowych i mieszanych oraz podanie ich na elektronicznej karcie zgłoszeniowej.  Pary deblowe i mikstowe będzie można również zgłosić na miejscu, jednak jedynie do 9 30 . Z uwagi na powyższe tabele gier mieszanych i podwójnych zostaną udostepnione dopiero w dniu zawodów. Tabele gier indywidualnych standardowo pojawią się na stronie internetowej w przededniu zawodów.  


Szczegółowe informacje dotyczące turnieju oraz zasady przeprowadzenia Indywidualnych Mistrzostw Śląska Seniorów znajdziecie Państwo poniżej:

Komunikat Organizacyjny

Karta Zgłoszeniowa

 
Lista Startowa  (ostateczna)

Seniorki - Gra Pojedyncza - Tabela 

Seniorzy - Gra Pojedyncza - Tabela 

Seniorki - Gra Podwójna - Tabela 

Seniorzy - Gra Podwójna - Tabela (Korekta)

Gra Mieszana - Tabela 


Transmisja Facebook 

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju można otrzymać pod numerem telefonu 733 555 723 oraz pod adresem email: biuro@slzts.pl

Wszystkich kibiców i zawodników zapraszamy serdecznie do udziału w zawodach.

Organizatorami imprezy jest MOSiR Łaziska Górne  oraz  Śląski Związek Tenisa Stołowego.


Foto by KTS Gliwice Facebook
Przygotowanie materiałów reklamowych Szymon Mitręga 
2019-06-05 00:02:00