MKS Czechowice Dziedzice dominują w skrzatach i żakach! - Aktualności

MKS Czechowice Dziedzice dominują w skrzatach i żakach!

W odbywającym się w dniu 17.03.2018r. III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym skrzatów i żaków aż trzy złote medale  padły łupem reprezentantów klubu MKS Czechowice Dziedzice!

W kategorii skrzatek najlepsza okazała się Emilia Twardawa , która w finale pokonała zawodniczkę Małgorzatę Pietraszko z LITS Meble Anders Żywiec. Na trzecim miejscu uplasowała się Anastazja Malinowska reprezentująca klub KS Mysław z Mysłowic.

Zwycięzcą kategorii skrzatów został Mateusz Gawlas, który w decydującej grze pokonał Kacpra Tomaszewskiego z UKTS Sokół Orzesze. Trzecie miejsce wywalczył grający we własnej hali Tomasz Kałuża (MOSiR Łaziska Górne).

Szczegółowe wyniki kategorii skrzatów są dostępne tutaj.

Zwyciężczynią turnieju żaczek została Matylda Hadryś z TKKF Sportowca Częstochowa. Kwalifikację do III Grand Prix Polski uzyskała również Aleksandra Spendel z Sokoła Orzesze, która uplasowała się na drugim miejscu. Trzecie miejsce zajeła Nadine Brachaczek z Fundacji Talent Cieszyn.

Najlepszym żakiem turnieju został kolejny zawodnik MKS Czekowice Dziedzice Olaf Then. Kwalifikację do turnieju ogólnopolskiego uzyskał z drugiej lokaty pokonany przez niego Bartosz Hoffmann z UKS Bestwinka The Best.  Na trzecim miejscu znalazł się Wojciech Wojtaszczyk z KS Viret CMC Zawiercie

Szczegółowe wyniki kategorii żaków są dostępne tutaj.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy szczęśliwego losowania w zawodach ogólnopolskich.

W III Grand Prix Polski wystąpią również GĄSIOR Oliwia, INDEKA Weronika oraz GWIZDON Maksymilian i PTAK Wiktor, którzy utrzymali się w najlepszej 16 żaków w Polsce.