Nasi zawodnicy na 1. GP Polski żaków - Aktualności

Nasi zawodnicy na 1. GP Polski żaków

Oliwia Gąsior (UKTS Sokół Orzesze) zajęła dziesiąte miejsce w 1. Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym, który odbył się w Lidzbarku Warmińskim. Na 14. pozycji uplasował się Maksymilina Gwizdon (KS Mysław), a 16. miejsce zajęła Weronika Indeka (MKS Czechowice-Dziedzice).

wyniki finałów:

żaczki:
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria - HOŁDA Karolina 3:2 (-9,-7,5,9,7)

żacy:
BŁASZCZYK Marcel - JADAM Dawid 3:0 (4,7,11)

klasyfikacje:

żaczki:

1. 00735 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 2007-04-10 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 100
2. 06741 HOŁDA Karolina 2007-01-27 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 90
3-4. 05782 BARTKIEWICZ Julia 2007-02-26 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 85
00195 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 85
5. 06223 ŚLIWKA Zofia 2007-05-15 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 83
6. 06227 ZEMBOWICZ Antonina 2007-03-01 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 81
7. 02748 WYCICHOWSKA Amelia 2007-03-08 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 79
8. 00284 BOGDANOWICZ Natalia 2007-01-10 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 77
9. 03233 ZAWADA Oliwia 2007-02-21 GUKS Gorzkowice łódzkie 74
10. 03895 GĄSIOR Oliwia 2007-10-03 UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 72
11. 08749 BEZAK Zuzanna 2008-07-09 CKiS Skawina małopolskie 70
12. 04230 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 68
13. 06742 BERUS Natalia 2007-07-08 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 65
14. 08452 FRELICH Patrycja 2007-10-13 KS ZENIT Wytomyśl wielkopolskie 63
15. 08314 KOLASA Iwona 2007-04-27 UKS TORNADO Waksmund małopolskie 61
16. 01829 INDEKA Weronika 2007-01-02 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 59
17. 06231 OSKIERA Aleksandra 2008-01-08 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 56
18. 06232 MIRECKA Milena 2008-01-07 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 54
19. 04229 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 52
20. 09436 MADEJ Zofia 2007-08-09 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 50
21-24. 00905 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 48
05783 OSIŃSKA Oliwia 2007-04-15 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 48
00081 MATROS Izabela 2007-08-19 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 48
07869 HAWRO Kinga 2008-09-16 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 48
25-32. 08288 SKIBA Emilia 2007-02-03 LZS Kąkolówka podkarpackie 46
02618 ZIMNICKA Marta 2007-08-09 MRKS Gdańsk pomorskie 46
01107 RAJKOWSKA Katarzyna 2009-01-31 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 46
02450 MAŁECKA Natalia 2008-01-16 LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 46
05914 FELSKOWSKA Agata 2007-01-01 UKS REMUS Miechucino pomorskie 46
07868 KŁAK Dagmara 2007-12-28 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 46
04840 HUDA Wiktoria 2007-04-05 UKS Sucha Koszalińska zachodniopomorskie 46
08087 KASPRZAK Lena 2007-04-22 UKS PIONIER GOKiS Kleszczewo wielkopolskie 46
33-40. 03235 CZABAŃSKA Anna 2007-10-05 GUKS Gorzkowice łódzkie 44
01008 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 2007-04-30 SKTS DWÓJKA Kraśnik lubelskie 44
06086 ZAWADZKA Olga 2007-07-29 GLKS Nadarzyn mazowieckie 44
01827 BRONIKOWSKA Zuzanna 2007-09-03 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 44
03566 DRAWS Anna 2008-02-11 UKS LIS Sierakowice pomorskie 44
04717 KUZIO Aleksandra 2007-09-19 UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 44
03678 HADRYŚ Matylda 2008-09-14 KR-S TKKF SPORTOWIEC Częstochowa śląskie 44
04585 CZAJKOWSKA Weronika 2008-03-06 MTS Kwidzyn pomorskie 44
41-48. 01659 ZDUNEK Anna 2007-07-03 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 43
06308 NURZYŃSKA Małgorzata 2007-04-12 GKTS Gdańsk pomorskie 43
09435 BRZEZIŃSKA Natalia 2008-05-26 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 43
01327 SKARŻYŃSKA Maria 2008-10-30 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 43
01520 WAROWNA Maja 2008-07-04 UPKS ARKA Ryki lubelskie 43
02872 PARKOŁA Oliwia 2008-07-11 MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 43
02482 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 43
02938 GAJ Milena 2008-04-26 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 43
49-56. 06744 KRAUSE Agata 2009-05-08 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 42
00910 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 42
04288 MAGDZIAREK Maria 2007-03-21 MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 42
01102 STOŁOWSKA Sandra 2008-10-17 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 42
04354 WIKTOR Julia 2008-02-28 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 42
07012 ADAMCZEWSKA Aleksandra 2007-02-25 UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 42
01767 IWANIEC Łucja 2008-06-13 LUKS FALA Trzebiatów zachodniopomorskie 42
03728 BRACHACZEK Nadine 2007-11-06 FUNDACJA TALENT Cieszyn śląskie 42
57-64. 05154 PACELT Anna 2007-06-05 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 41
05912 DRYWA Wiktoria 2007-07-19 UKS REMUS Miechucino pomorskie 41
01018 ŁAKOMA Maja 2009-05-10 SKTS DWÓJKA Kraśnik lubelskie 41
02937 FILIPEK Angelika 2007-11-20 UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 41
01328 KRYNICKA Alicja 2009-06-10 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 41
02818 KRZYŻKOWSKA Agata 2008-04-16 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 41
00521 SOKOŁOWSKA Maja 2008-07-15 ZKS Drzonków lubuskie 41
05913 FELSKOWSKA Jagoda 2007-01-01 UKS REMUS Miechucino pomorskie 41

żacy:
1. 00930 BŁASZCZYK Marcel 2007-02-05 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 100
2. 07864 JADAM Dawid 2007-03-12 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 90
3-4. 04070 KOWALCZYK Michał 2007-08-02 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 85
00286 GROMEK Artur 2007-11-23 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 85
5. 04069 KLAG Wiktor 2007-01-11 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 83
6. 01476 BROSZKIEWICZ Karol 2007-12-20 LKS Piotrowice małopolskie 81
7. 05667 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS Polkowice dolnośląskie 79
8. 03591 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 77
9. 01472 ŻYDEK Robert 2007-07-21 LKS Piotrowice małopolskie 74
10. 03562 MICHNA Samuel 2009-01-24 UKS LIS Sierakowice pomorskie 72
11. 02607 FORMELA Rafał 2007-12-15 MRKS Gdańsk pomorskie 70
12. 04349 TOTON Kacper 2008-04-10 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 68
13. 03589 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 65
14. 05831 GWIZDON Maksymilian 2007-03-16 KS Mysław śląskie 63
15. 06577 SZURLEJ Kacper 2007-06-11 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 61
16. 01650 SAKOWICZ Mateusz 2008-10-17 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 59
17. 04232 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 56
18. 05842 PTAK Wiktor 2008-06-03 KS Mysław śląskie 54
19. 01197 LIPA Oskar 2008-10-28 ULKS Moszczenica łódzkie 52
20. 09166 HOFFMANN Bartosz 2007-02-04 UKS THE BEST Bestwinka śląskie 50
21-24. 08070 CIASTOŃ Tomasz 2007-09-25 KLUB AZS PWSZ Nysa opolskie 48
09167 MAGA Bartosz 2007-02-10 UKS THE BEST Bestwinka śląskie 48
06238 SPRZĄCZAK Fabian 2009-05-13 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 48
02870 DYBKA Bartosz 2008-04-12 MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 48
25-32. 09441 LIPOWSKI Michał 2008-03-04 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 46
08203 KRUTUL Stanisław 2007-11-27 UKS ATS Białystok podlaskie 46
00085 MICHNO Krzysztof 2007-01-02 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 46
04724 BAJER Grzegorz 2007-04-25 TKKF Dobczyce małopolskie 46
04723 NOWAK Jakub 2007-03-25 TKKF Dobczyce małopolskie 46
06229 GARWOŁA Piotr 2008-10-20 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 46
06089 FRANKOWSKI Filip 2007-03-28 GLKS Nadarzyn mazowieckie 46
02140 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 UKS FAN Strzelin dolnośląskie 46
33-40. 04344 BURAKOWSKI Konrad 2009-02-11 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 44
01311 PYRA Konrad 2008-08-22 VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 44
02871 KOWALSKI Mateusz 2007-05-15 MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 44
05952 BIAŁK Szymon 2007-01-13 UKS ORLIK Gdynia pomorskie 44
06314 SĘKOWSKI Piotr 2008-04-28 GKTS Gdańsk pomorskie 44
01826 THEN Olaf 2007-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 44
00907 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 44
02811 ADERJAHN Nikodem 2008-03-18 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 44
41-48. 04221 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 43
03916 NOSIADEK Jakub 2007-06-05 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 43
04353 FRĄCZEK Michał 2008-01-06 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 43
07227 DRZYZGA Mateusz 2007-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec dolnośląskie 43
04345 BURAKOWSKI Patryk 2009-02-11 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 43
06995 PALUCH Mateusz 2007-08-01 UKS Szynczyce łódzkie 43
08202 KRUTUL Jan 2007-11-27 UKS ATS Białystok podlaskie 43
06233 SADOWSKI Kamil 2007-02-27 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 43
49-56. 02820 JESSE Mateusz 2008-01-20 MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 42
07409 WITKOWSKI Paweł 2008-01-06 LKS WEL Lidzbark Welski warmińsko-mazurskie 42
03951 KOZIOŁ Wiktor 2007-12-19 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 42
04073 ZANIEWSKI Franciszek 2007-01-28 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 42
03416 PUCIŁOWSKI Wiktor 2007-10-18 WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 42
03258 PISZCZATOWSKI Łukasz 2007-03-16 KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 42
06228 ULEWICZ Wojciech 2008-07-28 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 42
01201 LATOCHA Kacper 2008-02-01 ULKS Moszczenica łódzkie 42
57-63. 01125 KAŹMIERCZAK Michał 2008-05-22 MKTS Opalenica wielkopolskie 41
08191 JURCZUK Michał 2007-07-30 UKS ATS Białystok podlaskie 41
04628 REMBALSKI Kajetan 2008-01-15 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 41
03964 WÓJTOWICZ Bartosz 2007-05-26 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 41
09442 STOLARCZYK Kryspin 2008-07-29 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 41
04852 ADAMIAK Bartosz 2007-01-30 GLKS BURZA Pawlikowice łódzkie 41
08781 SOLIŁO Dominik 2007-11-18 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza śląskie 41
2017-11-07 20:03:00