Oliwia Gąsior i Bartłomiej Skórko wygrali Mini Olimpic Games w Sosnowcu - Aktualności

Oliwia Gąsior i Bartłomiej Skórko wygrali Mini Olimpic Games w Sosnowcu

Oliwia Gąsior (UKTS SOKÓŁ Orzesze) i Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie-Zdrój) wygrali eliminacje województwa śląskiego do turnieju finałowego Mini Olimpic Games w tenisie stołowym, które rozegrano w Sosnowcu.

Do rywalizacji przystąpiło 31. zawodniczek i zawodników. Najlepsze czwórki wyłonione w turnieju reprezentować będą Śląsk w finale ogólnopolskim rozgrywanym w Warszawie w terminie do ustalenia przez PZTS. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

klasyfikacje:

dziewczęta:
1    GĄSIOR Oliwia    2007-10-03    UKTS SOKÓŁ Orzesze
2    HEBDA Małgorzata    2005-01-24    MKS Czechowice Dziedzice
3    USAREK Malwina    2006-03-07    KOLEJARZ Gliwice
4    KACZMARCZYK Julia    2007-06-24    TTS Polinia Bytom
5    CZYRNIA Justyna    2005-07-16    UKTS SOKÓŁ Orzesze
6    GĄSKA Dorota    2006-10-26    AKS Mikołów
7    RYGUŁA Maja    2007-07-05    AKS Mikołów

chłopcy:
1    SKÓRKO Bartłomiej    2005-05-31    JKTS Jastrzębie-Zdrój
2    GAWLAS Michał    2005-01-02    MKS Czechowice-Dziedzice
3    GULBA Juliusz    2005-05-27    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
4    DOMIN Maciej    2005-07-02    JKTS Jastrzębie Zdrój
5    FILICZAK Maciej    2005-05-30    KS MYSŁAW
6    ADAMCZYK Mikołaj    2005-04-22    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
7    PIECOWSKI Miłosz    2006-12-15    KS KUŹNIA MARTEX Rybnik
8    POLOK Paweł    2006-07-11    MKS Czechowice Dziedzice
9-10    ZIĘTARA Hubert    2006-07-12    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     KAPELA Jan    2005-06-10    AKS Mikołów
11-12    RUSIN Kacper    2006-12-30    ATS CORNILLEAU Gliwice
     CESARZ Oskar    2005-08-16    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
13-14    PRZEWŁOCKI Piotr    2006-11-01    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     SOLIŁO Dominik    2007-11-18    UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza
15-16    FLORIAŃSKI Marcel    2005-06-03    UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza
     NOSIADEK Jakub    2007-06-05    KS KUŹNIA MARTEX Rybnik
17-24    USAREK Rafał    2006-03-07    KKS KOLEJARZ Gliwice
     KOT Szymon    2008-05-02    UKS HURAGAN Sosnowiec
     ŁUKASIK Jan    2006-04-04    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     PLUTA Michał    2007-07-26    AKS Mikołów
     SWADŹBA Piotr    2007-08-28    AKS Mikołów
     PIETROWSKI Radosław    2006-07-25    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     OLSZOWSKI Karol    2006-03-25    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     SZOŁTYSIK Marcin    2006-05-15    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
2017-10-08 18:54:00