Pingpongowa sobota z Pierwszą ligą! - Aktualności

Pingpongowa sobota z Pierwszą ligą!

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich entuzjastów "plastikowej piłeczki", w najbliższą sobotę 12.01.2019r. będziemy mogli zobaczyć aż 3 mecze pierwszoligowych Śląskich drużyn. 


Pierwsze do stołu podejdą Tarnogórzanki, które w samo południe w hali przy ul. Wyspańskiego 3 zmierzą się drużyną MKS Rokita Brzeg Dolny. MKS Skarbek Tarnowskie Góry w składzie 3 juniorek i młodzieżówki rozpoczynał rundę z pozycji drużyny zagrożonej spadkiem, tymczasem rundę zakończył na 5 miejscu.  Czy "Skarbki" będą kontynuować dobrą passę? Cóż , przyjdzcie na mecz i przekonajcie się sami. 

Po zmaganiach kobiet kibice będą musieli dokonać trudnego wyboru , ponieważ o godzinie  16 00 równocześnie rozpoczną się 2 spotkania drużyn męskich. 
  
W pierwszym z nich KS Viret CMC Zawiercie zmierzy się z wiceliderem pierwszej ligi  - zespołem UKS Ville Verda Olesno.  Zawodnicy z Zawiercia, którzy desperacko potrzebują punktów do ucieczki ze strefy spadkowej z pewnością łatwo skóry nie oddadzą, co dla nas kibiców jest gwarantem dobrego sportowego widowiska. 


Z drugiej strony zespół BISTS Bielsko - Biała o tej samej porze będzie walczyć o podium I ligi męskiej.  "Atom" i spółka tracą do III Kolpingu Jarosław tylko jedno oczko, a spotkanie ZKS Zielona Góra może bardzo wiele zmienić.  Wybór z pewnoscią jest trudny i musicie dokonać go sami, niezależnie od tego życzymy wszystkim udanego sportowego widowiska. 

PS. Pamiętacie, że w niedzielę w Bytomiu gra Lotto Superliga.  


Foto by MKS Skarbek Tarnowskie Góry, Jarosław Tomicki and Adam Duch facebook. 
Przygotowanie materiałów promocyjnych Szymon Mitręga 
2019-01-08 12:31:00