Roksana Załomska i Robert Floras z medalami Mistrzostw Polski! - Aktualności

Roksana Załomska i Robert Floras z medalami Mistrzostw Polski!

W odbywających się od 02.03. -04.03. 2018r. Mistrzostwach Polski w Raszkowie reprezentanci Śląska zdobyli dwa brązowe medale!

Pierwszy zdobyła zawodniczka AZS AJD Częstochowa Roksana Załomska, która w grze mieszanej w parze z Szymonem Malicki zajęła 3 miejsce.
Para Załomska -Malicki przegrała mecz o finał  ze zwycięską parą turnieju Julią Ślązak i Patrykiem Zatówką.

Warto również wspomnieć o bardzo dobrej grze miksta Jakub Masłowski  (TTS Polonia Bytom) - Karolina Pęk, którym niewiele zabrakło do wejścia do strefy medalowej.  Para ta ostatecznie zajęła miejsce w przedziale 5-8 po przegranym meczu z parą Julia Ślązak - Patryk Zatówka.

Drugim bohaterem reprezentacji Śląska został inny zawodnik TTS Polonii Bytom  Robert Floras, który w parze z Danielem Bąkiem  zdobył brązowy krążek Mistrzostw Polski w  grze podwójnej.  W półfinale para Floras - Bąk musiała uznać wyższość debla Grela - Malicki.

Warto również wspomnieć, że Robert Floras dobrze zaprezentował się także w turnieju indywidualnym, w którym przegrał spotkanie o strefę medalową z późniejszym Mistrzem Polski Jakubem Dyjasem ostatecznie zajmując miejsce w przedziale 5-8.

Medalistom gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesu za rok.