Ważna Informacja - Zmiany zasad przyznawania dofinansowań do Grand Prix Polski i Mistrzostw Polski - Aktualności

Ważna Informacja - Zmiany zasad przyznawania dofinansowań do Grand Prix Polski i Mistrzostw Polski

Zawodników, rodziców i trenerów prosimy o zapoznanie się ze zmianami w dofinansowaniach do Grand Prix Polski i Mistrzostw Polski.

Zarząd Śląskiego Związku Tenisa Stołowego informuje kluby, iż w okresie od 01.03.2019 r. do 31.11.2019 r. zmianie ulegają zasady dofinansowanie zawodników biorących udział w turniejach Grand Prix Polski. Zmiany podyktowane są zmniejszeniem kwoty dofinansowania ze środków Urzędu Marszałkowskiego.
W okresie od 01.12.2019r. do 28.02.2020r. zasady dofinansowania zostaną przedstawione w odrębnym komunikacie.
 
Dofinansowanie przysługuje zawodnikom, którzy uzyskali „limit” i utrzymali się na turniejach Grand Prix Polski w kategoriach młodzieżowych (żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) lub wywalczyli awans z kwalifikacji wojewódzkiej.
 
Kwota dofinansowania wynosi do 50 zł za wyżywienie na osobę (bez noclegu ) lub do 120 zł za wyżywienie i zakwaterowanie na osobę podczas pobytu na turnieju Grand Prix Polski. Dofinansowanie jest do jednego dnia pobytu.
 
np. za skorzystanie z wyżywienia przez 2 dni, faktura nie może przekroczyć 100 zł = 2 osobo-doby x 50 zł
 
Fakturę lub faktury w kwocie łącznie nie przekraczającej 120 zł w przypadku noclegu z wyżywieniem lub kwoty nieprzekraczającej ilości osobo -dób x 50 zł w przypadku wyżywienia dany klub lub osoba fizyczna pobiera na Śląski Związek Tenisa Stołowego i samodzielnie opłaca, a następnie opisuje zgodnie z podanym poniżej wzorem i wraz z danymi do przelewu i numerem rachunku bankowego przekazuje do Śląskiego Związku Tenisa Stołowego w celu otrzymania dofinansowania.

Pełna treść komunikatu dostępna jest poniżej:

Komunikat.

Powyższe zasady wchodzą w życie od dnia 1 marca o obowiązują do dnia 30 listopada 2019r.    
2019-03-17 13:03:00