Śląski Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbędą się 6 czerwca 2026 r. w Zawadzkiem (województwo opolskie).
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW
Termin zgłoszeń upływa w dniu 04.06.2026 o godzinie 09:00.
W turnieju możliwość udziału mają zawodniczki i zawodnicy zajmujący w rankingu miejsca w przedziale 1-12. W przypadku braku możliwości startu w/w zawodniczek i zawodników, mogą wziąć w nim udział kolejni zawodnicy z rankingu. Udział zawodników w turnieju jest bezpłatny. W przypadku braku możliwości startu w zawodach zawodniczki i zawodnika z miejsc rankingowych 1-12 proszę o zgłoszenie tego faktu mailowo na adres sedzia.slzts@gmail.com.