Zaproszenie na decydujący mecz o Superligę Mężczyzn do Bielska-Białej.

WR ŚLZTS

Przed nami decydujące starcie w walce o awans do LOTTO Superliga. Rewanżowy pojedynek z Energa-Morliny Ostróda odbędzie się 19 maja (wtorek), a początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

🏓Choć pierwsze starcie padło łupem zawodników z Ostródy, kwestia awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej nadal pozostaje otwarta. W bieżących rozgrywkach nasi zawodnicy wielokrotnie udowodnili, iż we własnej hali czują się bardzo dobrze i są w stanie wygrać z każdym – nawet z zespołem z Lotto Superligi.

✊Nadchodzący pojedynek będzie najważniejszym spotkaniem tenisistów BKS-u w tym sezonie, dlatego niezmiennie liczymy na naszych kibiców. Wasza obecność i gromki doping w znaczący sposób pomogą naszym zawodnikom w walce o upragniony sukces.

▶️BKS Stal Bielsko-Biała – Energa Morliny Ostródzianka Ostróda

– wtorek 19.05.2026

– godzina; 17:00

Serdecznie zapraszamy !!!

Plakat

Najnowsze