Aktualności

I WTK skrzatów i żaków
W sobotę 21 października w Łaziskach Górnych odbędzie się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków oraz Skrzatów i Skarztek w tenisie stołowym.

Komunikaty zawodów dostępne są TUTAJ.
2017-10-19 10:50:00
I Międzynarodowe Integracyjne Grand Prix Jastrzębia-Zdroju


W niedzielę 22 paździerika w Jastrzębiu Zdrój odbędzie się I Międzynarodowe Integracyjne Grand Prix Jastrzębia-Zdroju w tenisie stołowym.

komunikat turnieju do pobrania TUTAJ.
2017-10-18 14:50:00
Znamy zwycięzców I WTK weteranów
Roman Wiża (KKS Kolejarz Gliwice), Jurij Fomin (KS Mysław), Jerzy Joniec (LKS 45 Bujaków Mikołów), Michał Wolny (UKS Wolej Ruda Śląska), Jerzy Kościółek (Bytom), Antoni Szwab ( TKKF Relaks Wodzisław Śląski ) i Adam Hnyda ( ATS Halex Świerklaniec)  wygrali I WTK weteranów w tenisie stołowym, który odbył się w Bytomiu.

klasyfikacje:

Kategoria 40 – 49 lata (1969-1978):

1 Wiża Roman 1969 KKS Kolejarz Gliwice
2 Marciniec Grzegorz 1974 KRS TKKF Relaks Wodzisław Śl
3 Krupa Sebastian 1973 UKS Chorzów
4 Wawryło Sławomir 1970 TRS Millenium Myszków
5 Miśta Sylwester 1974 TRS Millenium Myszków
6 Wiża Zbigniew 1970 UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
7 Dorosławski Dariusz 1974 UKS Feniks Pyskowice
8 Borowczak Mirosław 1970 UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
9 Gwizdon Artur 1976 Będzin

Kategoria 50 – 59 lata (1959-1968):
1 Fomin Jurij 1961 KS Mysław
2 Machelski Mirosław 1962 TRS Millenium Myszków
3 Mrozik Zbigniew 1968 UKTS Sokół Orzesze
4 Glanowski Waldemar 1962 UKS Ikar Mierzęcice
5 Rybak Kazimierz 1961 KS Ogniwo Rogoźna Żory
6 Gralok Joachim 1960 ULKS Ruch Pniów
7 Mazur Mirosław 1960 KS Ogniwo Rogoźna Żory
8 Kiera Andrzej 1965 TKKF Bartek Siemianowice Śl.
9 Adamus Bogdan 1966 Tarnowskie Góry
10 Męcik Zbigniew 1967 TRS Millenium Myszków
11 Romik Eugeniusz 1961 DDK Brzeziny Piekary Śl.
12 Koziel Krzysztof 1963 UKS Ikar Mierzęcice
13 Gralok Maria 1968 ULKS Ruch Pniów
14 Dworski Damian 1964 UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze
15 Zapotoczny Grzegorz 1964 TKKF Bartek Siemianowice Śl.
16 Działowy Wiesław 1963 Jaworzno
17 Klejnot Michał 1962 UKTS Sokół Orzesze

Kategoria 60 – 64 lat (1954-1958):
1 Joniec Jerzy 1954 LKS 45 Bujaków Mikołów
2 Budziński Marian 1954 LKS Strażak Mikołów
3 Wolny Marek 1955 UKS Wolej Ruda Śląska
4 Jaworski Zbogniew 1957 TRS Millenium Myszków

Kategoria 65 - 69 lat (ur. 1949 - 1953):
1 Wolny Michał 1952 UKS Wolej Ruda Śląska
2 Młynarczyk Ewa 1951 Bytom

 Kategoria 70 - 74 (ur. 1944 - 1948):
1 Kościółek Jerzy 1948 Bytom
2 Paszkowski Kazimierz 1948 UKS Leader Katowice

Kategoria 75 - 79 (ur. 1939 - 1943) i starsi:
1 Szwab Antoni 1942 KRS TKKF Relaks Wodzisław Śl.
2 Bukowski Jan 1941 Bystra
3 Sajdak Marek 1943 Gliwice

Kategoria 80 (ur. 1938) i starsi:
1 Hnyda Adam 1938 ATS Halex Świerklaniec
2 Kwodawski Marian 1938 KKS Kolejarz Gliwice
3 Bula Karol 1936 Radzionków
2017-10-16 14:42:00
Zmiana pracy godzin biura ŚlZTS
Zarząd Śląskiego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w związku z reorganizacją pracy biura ŚlZTS do końca października biuro będzie otwarte we wtorki od godz. 8:00 do 12:00 oraz w środy od godz. 12:00 do 16:00.

Za utrudnienia przepraszamy.
2017-10-16 14:35:00
Wystartowały Międzynarodowe Igrzyska Szkolne dzieci i młodzieży

fot. OZTS

W Cisku (woj. opolskie) rozpoczął się cykl pięciu turniejów w ramach Międzynarodowych Igrzysk Szkolnych dzieci i młodzieży w tenisie stołowym. Zawody będą przeprowadzane w woj. opolskim, śląskim (termin i miejsce do ustalenia) i dolnośląskim. Do finału awansuje po 32. najlepszych zawodników i zawodniczek z każdej kategorii wiekowej.

Regulamin zawodów dostepny jest TUTAJ.

klasyfikacje:

dziewczęta:

klasy I-III:

1 TOBOREK Maria x x 2008 r. 30 30
2 PINKOSZ Sandra 5 PSP Dalachów 2008 r. 28 28
3 SOBERA Julia 5 PSP Dalachów 2008 r. 26 26
4 GARGOL Wiktoria 8 PSP Charbielin 2008 r. 24 24
5-6 PERZYNA Amelia 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2008 r. 22 22
BIERNACKA Amelia 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2008 r. 22 22
7-8 ŚLIWKA WIKTORIA 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2008 r. 20 20
BAŃKOWSKA KAMILA 30 NSP Brzeg 2008 r. 20 20
9-12 ROMANOWSKA Magda 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2008 r. 18 18
BROWARSKA Iga 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2008 r. 18 18
ŚLIWKA PATRYCJA 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2008 r. 18 18
BASOWSKA Hanna 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 18 18


klasy IV-VI:
1 JARECKA Malwina 47 PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach 2006 30 30
2 JURCZYK Julia 5 PSP Dalachów 2005 r. 28 28
3 MATROS Izabela 4 Zespół Szkół w Chróścicach 2007 r. 26 26
4 NIERADZIK Maja 40 PSP Sosnowiec 2007 24 24
5-6 ZAJĄC Katarzyna 6 PSP Dalachów 2007 r. 22 22
GARGOL Amelia 8 PSP Charbielin 2006 r. 22 22
7-8 LISOWSKA KAROLINA 4 Zespół Szkół w Chróścicach 2006 r. 20 20
RADZIEJ Magdalena 6 PSP PG ZAWADZKIE 2006 20 20
9-12 BŁASIAK Emilia 5 PSP Dalachów 2007 r. 18 18
WACYRA Emilia 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2006 r. 18 18
LASMAN Karolina 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2005 r. 18 18
JUREWICZ Martyna 6 PSP PG ZAWADZKIE 2005 r. 18 18
KLIŚ MARTYNA 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2006 r. 0
DULSKA Amelia SP nr 2 NIEMODLIN 2007 r. 0

kl. VII - Gimnazja:
1 JARECKA Marcelina 47 PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach 2002 30 30
2 PAWELEC Sylwia 21 PG nr 7 OPOLE 2002 r. 28 28
3 PAWELEC Natalia 21 PG nr 7 OPOLE 2002 r. 26 26
4 NIEDŹWIECKA Dominika 15 ZSO Strzelce Op. 2004 r. 24 24
5-6 NIEDWOROK Hanna 24 PG KUP 2003 r. 22 22
MIKOŚ Zuzanna 24 PG KUP 2003 r. 22 22
7-8 JACHYMCZYK Julia 23 PSP Kowale 2004 r. 20 20
GWÓŹDŹ Monika 25 PG Cisek 20 20
9-12 SATERNUS Alicja 6 PSP PG ZAWADZKIE 2004 r. 18 18
TARASZKIEWICZ Alicja 45 Kłodnica 2003 18 18
RYCZYRZ Maria 39 SP Stradunia 2004 r. 18 18
GAJDA Wiktoria 39 SP Stradunia 2004 r. 18 18

chłopcy:

klasy I-III:
1 JURCZYK Kacper 5 PSP Dalachów 2008 r. 30 30
2 SPAŁEK Olivier 6 PSP PG ZAWADZKIE 2008 r. 28 28
3 DURKA Michał 2 PSP Głubczyce 2008 26 26
4 FASZYNKA Kacper 5 SP Stradunia 2008 r. 24 24
5 KNOSALA JAN 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2008 r. 22 22
5 KOŁTUN Szymon 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 22 22
5 SZCZEPANEK Jan 5 SP Stradunia 2008 r. 22 22

klasy IV-VI:
1 ROGOZIŃSKI Szymon 1 SP nr 3 Nysa 2005 r. 30 30
2 BAZIAK Hubert 1 SP nr 3 Nysa 2006 r. 28 28
3 WODNIAK Michał 19 ZSS nr 1 Krapkowice 2005 r. 26 26
4 CICHOŃSKI Kamil 1 SP nr 3 Nysa 2006 r. 24 24
5-6 SZANDAROWSKI Michał 3 PSP nr10 Nysa 2005 r. 22 22
KUROWSKI Jakub 1 SP nr 3 Nysa 2006 r. 22 22
7-8 MIKOŚ Mikołaj 24 PSP PG KUP 2005 r. 20 0
JENDRYASZEK Marek 20 PSP SŁAWICE 2005 r. 20 20
9-12 KURTZ Daniel 28 PSP DOBRZEŃ 2006 r. 18 18
ADASZYŃSKI Mateusz 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2006 r. 18 18
BAGIŃSKI Michał 22 SP Łambinowice 2005 r. 18 18
MICHNO Krzysztof 4 Zespół Szkół w Chróścicach 2007 r. 18 18
13-16 SZLAS Dominik 5 PSP Dalachów 2007 r. 14 14
CZECH Paweł 24 PSP KUP 2007 r. 14 14
MLECZEK Patryk 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2006 14 14
SOLIŁO Dominik 41 ZSP nr 6 Dąbrowa Górnicza 2007 r. 14 14
17-24 DENEKA Jan 45 Kłodnica 2006 10 10
ŚLOSARCZYK Paweł 2 PSP Głubczyce 10 10
LANGER Pascal 25 PSP Łany 2006 10 10
ZBOROWSKI Maciej 46 PSP nr 14 2006 10 10
KRECZMER Oliwier 11 PSP OSOWIC 2005 r. 10 10
MLECZEK KACPER 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2006 r. 10 10
Dominik 39 SP Stradunia 2006 r. 10 10
MATTIOLI Paolo 17 ZSP nr 4 Krapkowice 2007 r. 10 10
25-32 LANGER Jakub 25 PSP Łany 2005 6 6
KUPKA Marcel 25 PSP Łany 2007 6 6
MALCHER Paweł 25 PSP Łany 2006 6 6
KNOSALA BŁAŻEJ 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2006 r. 6 6
ROMANOWSKI Paweł 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2005 r. 6 6
ISAŃSKI Szymon 15 PSP nr 1 Strzelce Op. 2007 r. 6 6
FRANK Dawid 43 PSP w Ostrożnicy 6 6
TELATYŃSKI Adrian 32 SP nr 2 NIEMODLIN 2005 r. 6 6
33-48 BIELAŃSKI Marcin 44 Kędzierzyn 2006 4 4
BISTA Dominik 2 PSP Głubczyce  4 4
BISGWA Kamil 25 PSP Landzmierz 2006 4 4
SŁOTA Igor 25 PSP Landzmierz 2007 4 4
ULFIK MACIEJ 15 PSP nr 1 Strzelce Op. 2007 r. 4 4
OTTE Marcin 37 PSP STARE BUDKOWICE 2005 r. 4 4
MIKOŁAJCZYK Adam 43 PSP w Ostrożnicy 4 4
CICHOŃ Maksymilian 39 SP Stradunia 2007 r. 4 4
DYJAK Paweł 44 Kędzierzyn 2006 4 4
SANDER Oliwier 25 PSP Łany 2006 4 4
KUBICA Aleks 42 ZG w Długomiłowicach 4 4
KUBINA Mateusz 42 ZG w Długomiłowicach 4 4
WANJURA Sebastian 42 ZG w Długomiłowicach 4 4
RAMUS Mateusz 5 PSP Dalachów 2007 r. 0
CIEŚLOK Jakub 25 PSP Landzmierz 2006 0
KOSIAN Sebastian 25 PSP Łany 2006 0
LANGER Dawid 25 PSP Łany 2006 0
PAKUŁA Radosław x PSP x 0
CIASTOŃ Tomasz 1 SP nr 3 Nysa 2007 r. 0
OLCZYK Wojciech 17 ZSP nr 4 Krapkowice 2006 r. 0

kl. VII - Gimnazja:
1 LINEK Adam 17 ZSP nr 4 Krapkowice 2004 r. 30 0
2 SZCZEPANEK Błażej 18 PG WALCE 2003 r. 28 28
3 KUNASZEWSKI Leon 27 PG WOŁCZYN 2002 r. 26 26
4 ZAREMBA Marcin 21 LO nr 9 Opole 2002 r. 24 24
5-6 Zmuda Marcel 15 PG Ujazd 2003 r. 22 22
BEDNARZ Maksymilian 9 SP Trzeboszowice 2004 r. 22 22
7-8 Szproch Wojciech 15 PG Szymiszów 2003 r. 20 20
STOBIERSKI Filip 15 PSP nr 2 Strzelce Op. 2004 r. 20 0
9-12 MYKICKI Kamil 21 LO nr 9 Opole 2002 r. 18 18
BISKUP Konrad 18 PG WALCE 2003 r. 18 18
MANIA Kamil 6 PG Zawadzkie 2002 18 18
PALUSZKIEWICZ Jakub 31 PSP N nr1 NIEMODLIN 2004 r. 18 18
13-16 KOTOWICZ Bartosz 44 Kędzierzyn 2002 14 14
Skorupa Jakub 48 PG Psary 2002 14 14
Lamik Dawid 15 PG Szymiszów 14 14
KULICZKOWSKI Piotr 28 PSP DOBRZEŃ Wielki 2004 r. 14 14
17-24 MOJZYK Maciej 44 Kędzierzyn 2003 10 10
ZWIERKOWSKI Filip x PG Zakrzów 2003 10 10
CYBYLSKI Szymon 6 PG Zawadzkie 2004 10 10
FLORCZAK Michał 2 PSP Głubczyce 2004 10 10
PRUSZKOWSKI Jakub 42 ZG w Długomiłowicach 10 10
KANZY Klaudiusz ZGSP POLSKA CEREKIEW 2003 r. 10 10
2017-10-13 13:58:00
PingPongowy PGE Narodowy 2017


Już  w sobotę 14 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się wielkie święto tenisa stołowego - PingPongowy PGE Narodowy 2017, podczas którego zostanie rozegrany turniej tenisa stołowego oraz liczne imprezy towarzyszące, m.in. mecz gwiazd Jörgen Persson – Petr Korbel, zawodników Superligi, zajęcia treningowe prowadzone przez trenerów kadry, Lucjan Błaszczyk Show i wiele, wiele innych.

regulamin:

1. Organizator

Organizatorem Pingpongowego PGE Narodowego jest Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie. Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

2. Cele
o upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży,
o wyłonienie utalentowanych zawodników,
o popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportu możliwej do uprawiania w każdych warunkach,
o aktywizacja wszystkich środowisk w uprawianiu sportu a szczególnie wiejskich i małomiasteczkowych,
o pozyskanie nowych sympatyków tenisa stołowego,
o likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych,
o propagowanie zdrowego trybu życia i przeciwdziałanie zjawiskom patologii społecznej.

3. Termin i miejsce
Zawody rozegrane zostaną w dniu 14 października 2017 r., a miejscem zmagań będą obiekty Biznes Klubu PGE Narodowego w Warszawie, mieszczącego się przy aleja Poniatowskiego 1 (wejście od ul. Wybrzeże Szczecińskie, brama 5, kołowroty I oraz J).

4. Uczestnictwo
o W zawodach uczestniczyć mogą dzieci urodzone w roku 2003 i młodsze.
o W zawodach mają prawo uczestniczyć zawodnicy, którzy posiadają aktualną licencje zawodnika PZTS jak i zawodnicy bez licencji.
o O dopuszczeniu do zawodów decyduje wiek potwierdzony dokumentem tożsamości.

Turniej zostanie przeprowadzony w następujących sześciu kategoriach wiekowych:
o żaczka i żak - urodzeni w latach 2007 roku i młodsi,
o młodziczka i młodzik - urodzeni w 2005 roku i młodsi,
o kadetka i kadet - urodzeni w 2003 roku i młodsi,

5. Zgłoszenia
Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać pocztą elektroniczną w terminie do dnia 13 października 2017 r. godz. 12:00 do Polskiego Związku Tenisa Stołowego pzts@pzts.pl. Istnieje również możliwość zgłoszenia się bezpośrednio w dniu turnieju w godzinach 8:30 –10:00. KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA TUTAJ.

Zgłoszenia do turnieju „Open” odbywają się wyłącznie w dniu 14 października 2017 roku w godzinach 10:00 – 11:00.

6. System rozgrywek
Turniej odbywa się w grach indywidualnych zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków, ”każdy z każdym” lub grupowo-pucharowym. Decyzję dotyczącą wyboru systemu podejmuje organizator przed
zawodami w zależności od ilości uczestników i możliwości organizacyjnych.

7. Ramowy program zawodów
14 października 2017 r. (sobota):
o godz. 8:30 - 10:00 dodatkowy termin zgłoszeń
o godz. 10:00 - 11:00 zgłoszenia do turnieju „Open”
o godz. 10:30 gra pojedyncza żaczek i żaków
o godz. 10:30 gra pojedyncza młodziczek i młodzików
o godz. 10:30 gra pojedyncza kadetek i kadetów
o godz. 12:00 turniej „Open” (od I ligi, pula nagród 4 tys. zł)

8. Imprezy towarzyszące
o mecze finałowe zostaną rozegrane na stole telewizyjnym na wykładzinie Gerflor
o turniej „Open”
o Mecz Gwiazd: Jörgen Persson – Petr Korbel
o Lucjan Błaszczyk Show
o mecz Gwiazd LOTTO Superligi Mężczyzn
o zajęcia z trenerami Kadr Narodowych
o klinika z Leszkiem Kucharskim, Jörgenem Perssonem i Patrem Korbelem, Lucjanem Błaszczykiem i Natalią Partyką

9. Sprzęt sportowy
Zawody zostaną rozegrane na 30 stołach firmy Tibhar oraz piłkami Tibhar*** 40+ (białe, plastikowe). Istnieje możliwość wypożyczenia rakietki do tenisa stołowego przed rozpoczęciem turnieju.

Dodatkowo będą dostępne stoły dla wszystkich chętnych sympatyków tenisa stołowego w sektorach D5 – D15.

10. Nagrody:
Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymują puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, a za miejsca IV-VIII dyplomy. Każdy uczestnik otrzyma upominki od sponsorów.

11. Transmisja telewizyjna:
Pingpongowy PGE Narodowy będzie transmitowany w telewizji TVP Sport.

12. Sprawy finansowe:
Koszty organizacyjne zostaną dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz ze środków własnych PZTS
2017-10-12 15:56:00
I WTK Weteranek i Weteranów
  1. Organizator:
Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach
TTS Polonia Bytom
  1. Miejsce: Bytom Miechowice, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
  2. Termin: 15.10.2017r., godz. 9.00
  3. Program:
    Zapisy: godz. 9.00 – 9.45
    Rozstawienie do tabel: godz. 9.45 – 10.00
    Otwarcie: godz. 10.00
    Rozpoczęcie gier: godz. 10.05
  4. Warunki uczestnictwa:
Prawo startu mają:
-weterani/ki urodzeni w 1978r. i starsi - zrzeszeni w klubach Śląskiego Związku Tenisa Stołowego
-weterani/ki posiadający stały adres zameldowania w woj. Śląskim
-weterani/ki nie są zobowiązani do posiadania licencji okresowych na sezon 2017/2018
 
Kategorie wiekowe weteranów
      40-49 lat - ur. 1969 – 1978
      50-59 lat - ur. 1959 – 1968
      60-64 lat - ur. 1954 – 1958
      65-69 lat - ur. 1949 - 1953
      70-74 lat - ur. 1944 - 1948
      75-79 lat - ur. 1939 – 1943
      80 i więcej - rocznik 1938 i starsi

Kategorie wiekowe weteranek
40-54 lat - ur. 1964-1978
55 i starsze - ur. 1963 i starsze
( w przypadku mniej niż 4 uczestników rozgrywamy jedną kategorię)

 
Zapisów do turnieju należy dokonywać na „Karcie zgłoszeniowej do zawodów ŚLZTS”,
która znajduje się w zakładce „Druki” .

Więcej w Komunikatach 

Dariusz Steuer

 
2017-10-11 22:48:00
Zarząd ŚlZTS powołał dwie komisje
Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, zostały podjęte uchwały w sprawie powołania dwóch nowych komisji ŚlZTS - dyscyplinarnej oraz majątkowo-sprzętowej.

W komisji dyscyplinarnej ŚLZTS znaleźli się:
Adam HNYDA,
Marian MICHALSKI,
Dariusz MASSALSKI.

W komisji majątkowo-sprzętowej ŚLZTS są:
Robert WIELGOSZ,
Jerzy SCHREIBER,
Marek KĄDZIELA.
2017-10-11 11:45:00
Oliwia Gąsior i Bartłomiej Skórko wygrali Mini Olimpic Games w Sosnowcu
Oliwia Gąsior (UKTS SOKÓŁ Orzesze) i Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie-Zdrój) wygrali eliminacje województwa śląskiego do turnieju finałowego Mini Olimpic Games w tenisie stołowym, które rozegrano w Sosnowcu.

Do rywalizacji przystąpiło 31. zawodniczek i zawodników. Najlepsze czwórki wyłonione w turnieju reprezentować będą Śląsk w finale ogólnopolskim rozgrywanym w Warszawie w terminie do ustalenia przez PZTS. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

klasyfikacje:

dziewczęta:
1    GĄSIOR Oliwia    2007-10-03    UKTS SOKÓŁ Orzesze
2    HEBDA Małgorzata    2005-01-24    MKS Czechowice Dziedzice
3    USAREK Malwina    2006-03-07    KOLEJARZ Gliwice
4    KACZMARCZYK Julia    2007-06-24    TTS Polinia Bytom
5    CZYRNIA Justyna    2005-07-16    UKTS SOKÓŁ Orzesze
6    GĄSKA Dorota    2006-10-26    AKS Mikołów
7    RYGUŁA Maja    2007-07-05    AKS Mikołów

chłopcy:
1    SKÓRKO Bartłomiej    2005-05-31    JKTS Jastrzębie-Zdrój
2    GAWLAS Michał    2005-01-02    MKS Czechowice-Dziedzice
3    GULBA Juliusz    2005-05-27    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
4    DOMIN Maciej    2005-07-02    JKTS Jastrzębie Zdrój
5    FILICZAK Maciej    2005-05-30    KS MYSŁAW
6    ADAMCZYK Mikołaj    2005-04-22    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
7    PIECOWSKI Miłosz    2006-12-15    KS KUŹNIA MARTEX Rybnik
8    POLOK Paweł    2006-07-11    MKS Czechowice Dziedzice
9-10    ZIĘTARA Hubert    2006-07-12    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     KAPELA Jan    2005-06-10    AKS Mikołów
11-12    RUSIN Kacper    2006-12-30    ATS CORNILLEAU Gliwice
     CESARZ Oskar    2005-08-16    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
13-14    PRZEWŁOCKI Piotr    2006-11-01    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     SOLIŁO Dominik    2007-11-18    UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza
15-16    FLORIAŃSKI Marcel    2005-06-03    UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza
     NOSIADEK Jakub    2007-06-05    KS KUŹNIA MARTEX Rybnik
17-24    USAREK Rafał    2006-03-07    KKS KOLEJARZ Gliwice
     KOT Szymon    2008-05-02    UKS HURAGAN Sosnowiec
     ŁUKASIK Jan    2006-04-04    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     PLUTA Michał    2007-07-26    AKS Mikołów
     SWADŹBA Piotr    2007-08-28    AKS Mikołów
     PIETROWSKI Radosław    2006-07-25    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     OLSZOWSKI Karol    2006-03-25    UKTS SOKÓŁ Orzesze
     SZOŁTYSIK Marcin    2006-05-15    MKS SKARBEK Tarnowskie Góry
2017-10-08 18:54:00
Pewne zwycięstwo Zawiercia!

fot. Viret Zawiercie 

W jednym z najciekawszych meczów 4. kolejki 2. ligi śląsko-opolskiej mężczyzn, UKTS Sokół II Orzesze przegrał z KS VIRET CMC Zawiercie 3:7.
 
wyniki:
 
UKTS Sokół II Orzesze - KS VIRET CMC Zawiercie 3:7
Szołtysek Artur - Piotrowski Tadeusz 1 3:2 (11:8, 13:11, 9:11, 9:11, 11:2)
Pawłowski Krzysztof - Kapik Krzysztof 2 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:9, 8:11)
Ziętara Ksawery - Kaczor Jan 1 2:3 (9:11, 4:11, 9:11)
Tkocz Marek - Glanowski Jakub 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
Szołtysek Artur - Kaczor Jan 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
Pawłowski Krzysztof - Glanowski Jakub 2 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
Ziętara Ksawery - Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (5:11, 5:11, 10:12)
Tkocz Marek - Kapik Krzysztof 2 0:3 (8:11, 12:14, 8:11)
Pawłowski Krzysztof / Ziętara Ksawery - Kapik Krzysztof / Kaczor Jan 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub 2 0:3 (1:11, 6:11, 10:12)
 
Pozostałe wyniki oraz tabela rozgrywek dostępne są w naszym serwisie ligowym - TUTAJ.
2017-10-08 16:17:00