Michał Gawlas 3 na II Grand Prix Polski kadetek i kadetów w Jastrzębiu Zdroju! - Aktualności

Michał Gawlas 3 na II Grand Prix Polski kadetek i kadetów w Jastrzębiu Zdroju!

Bardzo dobry występ zaliczyli kadeci i kadetki naszego województwa podczas II Grand Prix Polski kadetek i Kadetów w Jastrzębiu Zdroju rozgrywanego w dniach 07-09.12. 2018r.

W turnieju eliminacyjnym wzięło udział 28 kadetów i 7 kadetek ze Śląska. Z tego  do turnieju głównego udało się przedostać Michałowi Łysakowskiemu z TTS Polonii Bytom oraz Maciejowi Filiczakowi , reprezentantowi klubu KS Mysław.

Dzięki temu w turnieju  głównym mieliśmy 6 kadetów oraz 6 kadetek. I to właśnie w turnieju głównym  zawodnicy ze Śląska pokazali na co ich stać.

W zawodach kadetów znakomicie  zagrał Michał Gawlas, reprezentant  MKS Czechowice-Dziedzice, który znalazł się na podium zdobywając ostatecznie miejsce 3 .

Bartłomiej  Skórko, reprezentant  JKTS Jastrzębie był 19, natomiast Michał Łysakowski z TTS Polonii  Bytom znalazł się w przedziale 25-32.

Juliusz Gulba, zawodnik MKS  Skarbka  Tarnowskie Góry znalazł się w przedziale 33-40, natomiast Maciej Filiczak z  KS Mysław uplasował się przedziale 57-64.

W pierwszej 8 kadetek znalazły się aż trzy zawodniczki ze Śląska, Anna Kubiak, która zajęła miejsce 5,   Laura kałużny, która zajęła pozycję 7 (reprezentantki JKTS Jastrzębie-Zdrój), oraz Faustyna Cieślik , zawodniczka KS Mysław , która znalazła sie na miejscu 6.

Na miejscu 20  uplasowała się Weronika Tomczak (JKTS Jastrzębie Zdrój), a w przedziale 33-40 znalazła  się Kamila Pustelnik ( JKTS Jastrzębie - Zdrój), natomiast miejsce 57-64 zajęła Oliwia Gąsior , reprezentantka UKTS Sokół Orzesze.

Wielkie brawa i gratulacje dla zawodników, zawodniczek oraz ich trenerów.

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie PZTS.