Najlepsi seniorzy Śląska zagrają w Sosnowcu! - Aktualności

Najlepsi seniorzy Śląska zagrają w Sosnowcu!

Już w najbliższą niedzielę 18.03.2018r. o godzinie 10 00 w hali MOSiR przy ul. Baczyńskiego 4 w Sosnowcu najlepsi zawodnicy i zawodniczki województwa przystąpią do rywalizacji w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska.

Wśród najlepszych zawodników znajdą się m.in. tegoroczni medaliści Indywidualnych Mistrzostw Polski, zawodnicy Lotto Superligi mężczyzn, ekstraklasy kobiet oraz 1 ligi kobiet i mężczyzn.

Łączna pula nagród rzeczowych i finansowych turnieju wynosi 4450 złotych.

Ze względu na fakt, że turniej rozpocznie się od rozegrania gier podwójnych i mieszanych organizator prosi o wcześniejsze ustalenie i podanie informacji na temat partnera w grze podwójnej i mieszanej podczas dokonywania zapisu.

W przypadku braku możliwości startu zawodniczek lub zawodników z miejsc 1-32, należy powiadomić o tym fakcie biuro slzts w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16.03.2018r. do godziny 17 na nr telefonu 733 555 723 lub na adres email biuro@slzts.pl


Szczegóły dotyczące organizacji turnieju oraz aktualny ranking znajdziecie Państwo tutaj.

W imieniu organizatorów - Śląskiego Związku Tenisa Stołowego i UKS Huraganu Sosnowiec serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i zawodników  do udziału w turnieju.
Foto by Robert Floras facebook.
2018-03-12 23:57:00